Menu

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz & Neler Yaparız?

İstanbul’da dijital baskı merkezi olarak 2004 yılında kurulan Park Reklam; iç ve dış mekan folyo baskıları, ışıklı ve ışıksız tüm tabela çeşitleri, branda, vinil, pleksi, display ürünler ile pop malzemeler, fuar, kongre ve sergi stantları gibi geniş bir alanda hizmet vermektedir.

Dijital baskı hizmetleri dışında ayrıca; bünyesinde bulunan demir ve strafor atölyeleri ile küçükten büyüğe tüm markaların fuar ve tanıtım etkinlikleri dâhil tüm pazarlama ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

2004 yılında İstanbul Mecidiyeköy'de hizmete başlayan Park Reklam, 2014 Mart ayı itibariyle Seyrantepe'deki 3 katlı yeni baskı merkezinde Türkiye'nin tüm şehirlerine dijital baskı hizmeti sağlamakta olup yurt dışına baskı hizmetleri de vermeye başlamıştır.

Hizmette Mükemmeliyetçilik Misyonu

2015 yılında güçlendirdiği ve 2016 yılında değiştirdiği ortaklık yapısı ile büyümesine devam eden Park Reklam; geniş makina parkuru ile büyük ölçeklerden küçük ölçekli işlerin birçoğunu kendi bünyesinde çözmektedir.

Şirketimizin makinaları arasında; Vutek, Seiko, Mimaki ve HP gibi sektörün en iyi makina ekipmanları yer alırken; tamamlayıcı ekipmanları arasında soğuk ve ayrıca sıcak laminasyon makinası; plotter kesim makinası, ESKO kesim makinası ile işlerini en kaliteli şekilde tamamlayıcılar ile tamamlamaktadır. Ayrıca ortak olduğu strafor firması ile; markaların 2 ve 3 boyutlu tüm çalışmalarını gerçekleştirmekte; bu konuda bünyesinde yer alan KUKA robotu ile 3 boyutlu en hassas işlerde mükemmel sonuçlar elde etmektedir.

Hangi sektör olursa olsun en önemli ayrıntılardan biridir üretim. İyi bir üretim mükemmel neticelerin ilk adımıdır.

Park Reklam Dijital Baskı Merkezi olarak yıllardır süregelen kaliteli hizmet anlayışımız başarıyı da beraberinde getiriyor.

Her sektörün diğerine göre farklılıkları vardır. Reklam sektörü de 7 gün 24 saat hizmet vermeyi gerektirir.

5 Metre Baskı Teknolojisi

Makine parkurumuzdaki yeni Vutek marka dijital baskı makinemiz ile daha geniş formatlı görseller sunuyoruz.

Avantajlı Bütçe Seçenekleri

Gerek baskı ve gerek uygulamalarda kaliteden ödün vermeyerek uygun maliyet seçenekleri sunuyoruz.

Çözüm Ortaklığı

Grup şirketi olmamızın da verdiği güven ile halihazırdaki müşterilerimize daha geniş bir alanda hizmet vererek çözüm ortağı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli işleri  en hızlı ve avantajlı bir şekilde alternatif seçenekler ile birlikte sunmaya gayret gösteriyoruz.

park reklam, biz kimiz

Biz Kimiz?

Park Baskı ve Pazarlama Çözümleri, dijital baskı çözümleri olarak 2004 yılından bu yana, iç ve dış mekan baskıları, ışıklı ve ışıksız tüm tabela çeşitleri, display ürünler, fuar, kongre ve sergi stantları alanlarında yenilikçi çözümler sunmaktayız.