Menu

ARAÇ KAPLAMA

ARAÇ KAPLAMA

ARAÇ KAPLAMA

Araç yüzeyine uygulanan reklam çalışmasına “Araç Kaplama (Araç Giydirme)” ya da halk arasında “Araç üstü Reklam Kaplama” adı verilir. Park Reklam olarak Araç Giydirme konusunda uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimimiz ile müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımıza hizmetler sunmaktayız.

Araç kaplama, filo giydirme, tır giydirme gibi tüm işlemlerin baskı ve uygulaması profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Sadece kapı kısımlarına reklam uygulanabileceği gibi Komple Araç Giydirme, Araç Logo Uygulaması, Komple Araç Kaplama, Bölgesel Araç Giydirme gibi tüm opsiyonlar da mevcuttur.

Şehrin kalabalığı sizleri bunaltmasın. Yoğun trafikte araçlarınızın her biri markanızın yürüyen bir duvarı olsun. Markanız binlerce kişi tarafından görülsün. Hem de şehrin her yerinde.

Detaylı bilgi için Baskı Merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Daha Fazla Oku
Araç Kaplamanın Etkisi

Araç Kaplamanın Etkisi

Reklam sektöründe çok fazla sayıda reklam yapılabilecek mecra bulunmaktadır.

Açıkhava reklamlarından da bilindiği üzere diğer mecralar fiyat politikası ve reklamın hedefe ulaşması açısından değerlendirildiğinde en önemli reklam mecralardan birinin de araç kaplama olduğu aşikârdır.

Araçlar ister şahsi araç olsun ister firma aracı olsun her daim trafikte olduğundan dolayı, sürekli gezen bir reklam olacaktır.Bu nedenle Araç Kaplama küçük büyük tüm şirketler için oldukça önem arz etmektedir. önemlidir.

Araç Giydirme bütçesi Televizyon, Radyo, Gazete gibi reklam kurumlarına verilen bütçenin çok daha altındadır.

Bir kereye mahsus verilen ücret karşılığında araç üzerindeki reklam 4-6 yıla kadar kullanılabilir Bu da reklam maliyetini oldukça aşağılara çekmektedir.

Ayrıca aracın orijinal rengi ise altında korunmuş olacaktır.

Daha Fazla Oku

Araç Kaplama Detayları

Araç Kaplama ya da araç giydirme işlemlerinde aracın tam kaplaması yapılabileceği gibi sadece logo da uygulanabilir. Tır giydirme, otobüs giydirme, minibüs giydirmenin yanı sıra filo giydirme işlemleri de yapılmaktadır.

Bunların dışında özel olarak etkinlik bazlı karavan tarzı araçların da ışıklı ve ışıksız özel uygulamalar ile giydirmesi yapılabilmektedir.

  •  Fiyatlama: m2 üzerinden
  •  Lokasyon: Tüm Türkiye
  •  Süre: Araç türüne göre değişmektedir.

KATALOG İNDİR

3d araç kaplama, özel tasarım araç giydirme, karavan giydirme, etkinlik için araç giydirme

Özel Uygulamalı Araç Kaplama

Arçelik